Тернопільська міська рада різко засуджує позицію можливого визнання так званих ЛДНР

Надал СергійЗ ініціативи міського голови Тернополя Сергія Надала, міська рада проголосувала звернення до президента України, Верховної ради України, Кабінету міністрів України щодо загрози національній безпеці. У Тернополі вважають неприйнятою позицію, коли Україна де-факто та де-юре визнає «ЛДНР».

Як йдеться у звернення, Тернопільська міська рада рішуче засуджує некомпетентні та провокативні дії окремих представників т.з. контактної групи  владної команди у зовнішній та внутрішній політиці.

«Вважаємо, що будь-які розмови про можливе відновлення постачання води у Крим до моменту повного повернення цієї території під український суверенітет, діями на підтримку російських окупантів, військова присутність яких на півострові суттєво збільшена протягом останніх років, що продовжує загрожувати безпеці України», - йдеться у зверненні ТМР. 

Як зазначив міський голова Тернополя Сергій Надал, сьогодні не можна допустити реалізації сценарію Кремля, коли конфлікт на Донбасі подається як внутрішній конфлікт в України. Бо це однозначно агресія Росії проти України.

«Наголошуємо, що будь які спроби представити російську військову агресію, як “внутрішній конфлікт” є реалізацією московського сценарію та інформаційною атакою на Українську державу з метою капітуляції», - переконані депутати міської ради Тернополя.

Врізка: «Сергій Надал: «Не можна допустити реалізації сценарію Кремля, коли конфлікт на Донбасі подається як внутрішній конфлікт в України. Бо це однозначно агресія Росії проти України»

«Створення так званої «Консультативної ради» у Мінську і введення в неї представників ОРДЛО веде до  виконання ключової вимоги Путіна — прямих переговорів з терористами, визнання правової суб’єктності терористів, руйнування міжнародного союзу протидії російській агресії», - йдеться у зверненні.

І дійсно, хвалення подібних рішень фактично відкриває шлях до зняття міжнародних санкцій з Росії, суперечать українським національним інтересам та українському законодавству. Такими рішеннями плюндрується пам’ять українських героїв, що віддали життя за вільну українську державу, сіється розбрат в українському суспільстві та руйнується довіра до державних інституцій, що є вкрай небезпечно в умовах війни.

На завершення міська рада Тернополя вимагає від центральної влади:

    • -  Застерігаємо усіх від капітулянтської політики, зневаги до українських патріотів, української держави та української нації.
    • -  Процес проведення переговорів має бути відкритим та прозорим.
    • -  Вимагаємо в усіх, наділених повноваженнями вести перемовити від імені українського народу, чітко дотримуватися українського законодавства та керуватися українськими безпековими інтересами.

Нагадуємо, що головне завдання будь-якої влади - діяти відкрито та в інтересах власного народу і лише та влада, котра працює для свого народу, гідна його поваги та визнання.

Віра Сотник

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

ПОЛІТИЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
Керівник проєкту - Сергій Олещук
Адреса: Бульвар Шевченка, 23, м. Тернопіль
+380636572949 chasopys.te.ua@gmail.com