Хто став новим очільником Тернопільської ОДА

Володимир ТрушДо виконання обов`язків голови Тернопільської облдержадміністрації приступив Володимир Труш з Івано-Франківщини.

Указ про призначення Володимира Труша головою ОДА Президент підписав 19 березня.

Новопризначений очільник нашої області подякував Президенту за довіру.

Володимир Труш підкреслив, що потрібно налагодити якісну комунікацію та співпрацю з представниками бізнесу.

Очільник зазначив, що сьогодні вживаються усі необхідні заходи щодо недопущення занесення і поширення на території України випадків COVID-19. До протидії коронавірусу на Тернопільщині планує долучити й представників великого бізнесу.

Також наголосив, що відкритий для кожного.

Довідково. Володимир Труш народився 1980 року в с. Лучинці Рогатинського району Івано-Франківської області. Має вищу освіту. У 2002 році закінчив Національний університет «Львівська політехніка» за спеціальностями «Фінанси» (магістр з економіки та підприємництва) та «Філологія» (бакалавр з філології). У 2019-му закінчив Дубенську філію Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» (бакалавр з права). З 2002 по 2008 рік працював у структурі податкової міліції Івано-Франківської області. У 2016-2019 роках займався підприємницькою діяльністю. З листопада 2019 року – голова Рогатинської районної державної адміністрації Івано-Франківської області.

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

ПОЛІТИЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
chasopys.te.ua@gmail.com