Підтримувати молоду команду Президента вирішила Слуга народу: аналіз програми партії в Тернополі

764734773Політична партія “Слуга народу” має на меті привести до влади “чесних, прозорих та професійних людей”. У програмі партія підтримує команду Президента та вважає, що у політиці повинні бути лише “кристально чесні люди”. Основні напрямки діяльності - соціальна сфера, освіта і медицина та розвиток агропромислового сектору.

Мережа Центрів громадського контролю “ДІЙ!” перед місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня, аналізує програми партій, відповідність пунктів повноваженням депутатів місцевих рад, наявність/відсутність дискримінаційних тез чи пропозицій, що порушують права людини у 5-ти містах України (Тернопіль, Вінниця, Запоріжжя, Краматорськ, Маріуполь) 

Завдання, які обрала для себе обласна організація партії “Слуга народу” такі ж, які визначили пріоритетом в Івано-Франківському осередку. Це підтримка закладів охорони здоров'я та культури, освіта, агропромисловий сектор, інвестиції, та інфраструктура, публічний та прозорий бюджет.

У програмі політики обіцяють удосконалити нормативно-правове забезпечення в інвестиційній діяльності, хоча змінювати норми закону не є повноваженням міських депутатів. Також не входить до повноважень органів місцевого самоврядування і “запровадження медичного страхування”. 

Пунктів чи положень, які порушують права людини чи є дискримінаційними у програмі немає.

ZE ternopil seredyna 01

Економіка та інфраструктура

Щоб розвивати інфраструктуру, політики планують залучати інвестиції. У сфері економіки основний акцент зроблено на розвиток розвиток малих та середніх сільськогосподарських підприємств та збереження і відтворення природних ресурсів. У планах політичної сили - модернізувати існуючі та розвивати майбутні підприємства.

У місцевому самоврядуванні партія “Слуга народу” обіцяє зустрічатися з виборцями та звітувати не рідше ніж раз на пів року, а також робити витрати місцевого бюджету прозорим і відкритим для громади.

Медицина, освіта та соціальна сфера

Партія обіцяє розвивати медичну галузь та зробити доступною медичну допомогу. А також забезпечити гідну винагороду за роботу медиків. Хоча міська рада не має права встановлювати зарплату медикам, хіба якщо під винагородою розуміється доплата чи премія. 

Для освітньо-професійних кадрів партія хоче передбачити пакет соціальних послуг. Також партійці планують розробляти спортивно-оздоровчі проекти, але які саме не уточнюють. У перспективах розширення мережі позашкільних закладів. Для розвитку громади партія забезпечить жителів інтернет зв'язком.

Екологія та культура, молодь та спорт

“Слуга народу” хоче відроджувати національні традиції, історичні пам'ятки. В екологічному напрямку - зберігати і відтворювати природні ресурси. Про те, як партія розвиватиме молодіжну політику у програмі не йдеться. Але у програмі є теза про розвиток позашкільних спортивних закладів.

Із офіційними програмами політичних сил, які балотуються на місцеві вибори 25 жовтня 2020 року можна ознайомитися на сайті ЦВК: https://www.cvk.gov.ua/pls/vm2020/pvm056pid102=10625pf7691=63918pt001f01=695rej=0pt00_t001f01=695.html

Центр громадського контролю «ДІЙ!» в Тернополі

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

ПОЛІТИЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
Керівник проєкту - Сергій Олещук
Адреса: Бульвар Шевченка, 23, м. Тернопіль
+380636572949 chasopys.te.ua@gmail.com