Україною поширюється «Пояс Свободи»

Міським головою Кам’янець-Подільського став «свободівець» Михайло Посітко

55054434 3 3 3333332

Важливо

На виборах міського голови Кам’янець-Подільського переміг висуванець від ВО "Свобода" Михайло Посітко. Його підтримали 15404 виборця (58,33%). «Пояс Свободи» на Галичині та Поділлі, який у 2010 році застував мер Тернополя Сергій Надал успішно розширюється. Люди вірять, що слова націоналіст та добрий господар – синоніми.

Нагадаємо

За результатами місцевих виборів діючі міські голови Тернополя, Івано-Франківська та Хмельницького - Сергій Надал, Руслан Марцінків та Олександр Симчишин набрали більше 70 % голосів виборців. У міських радах цих міст також будуть сформовані коаліції з політичних партій, які підтримують цих мерів. Тепер цей список мерів-націоналістів поповнив мер Кам’янець-Подільського. 

Націоналіст – це синонім доброго господарника

Ще у 2010 році Сергій Надал на своєму прикладі показав, що українські націоналісти – це не лише вишиванки та мітинги з прапорами. А це й добрі господарі, які піклуються про місто та громаду. У 2015 році позитивний досвід Тернополя, де міським головою працює Сергій Надал, використовували у своїй виборчій кампанії Руслан Марцінків та Олександр Симчишин.  

Місцеві вибори 2020 року показали, що абсолютна більшість мешканців Тернополя, Івано-Франківська та Хмельницького ще більше підтримують мерів-націоналістів. Люди повірили їм і вони не підвели. Бо дійсно, націоналіст – це перш за все той, хто дбає про своє рідне місто, про свою громаду. 

Тепер список мерів-націоналістів поповнив міський голова другого за величиною міста Хмельниччини – Кам’янець-Подільського.

«Пояс Свободи» врятує Україну

Також треба відзначити, що «ефект доміно», який у 2010 року започаткував Сергій Надал, продовжується. Пояс «Свободи», який починався з Тернополя, сьогодні активно поширюється Україною. І це не лише добре для місцевих господарських справ. 

Такий «пояс» врятує Україну від проросійського реваншу.

Всім відомий сценарій Кремля, що через місцеві вибори на сході та центрі України міськими головами мали стати проросійські кандидати, а більшість у радах сформувати проросійські партій. Щоб саме на місцевому рівні розривати Україну з середини. Дійсно спостерігаємо реванш проросійських партій, екс-регіоналів, які під новими вивісками ОПЖЗ, «партії Шарія» та місцевих проектів, здобули провідні позиції у місцевих радах сходу України. 

Тому великий «пояс Свободи» так важливий для протидії проросійському реваншу. Бо мери міст – це не лише очільники громад, це політичні діячі загальноукраїнського значення. Після процесу децентралізації, місцеве самоврядування по-факту стає ще однією владною гілкою. 

І дуже важливо, щоб вона у своїй більшості складалася з мерів-націоналістів. І це бажання стає реальністю. Завдяки позитивного прикладу міського голови Тернополя Сергія Надала. 

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

ПОЛІТИЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
Керівник проєкту - Сергій Олещук
Адреса: Бульвар Шевченка, 23, м. Тернопіль
+380636572949 chasopys.te.ua@gmail.com