Останні новини

За чий рахунок депутат Навроцький будує свій маєток?

Roman NavrockyiЯк стало відомо редакції «Часопису», депутат  Тернопільської міської ради Роман Навроцький будує собі «сімейне гніздечко» на виїзді їз села Великі Гаї Тернопільського району.

Земельну ділянку площею 0,10 га Роман Ярославович «напрацював» на посаді виконуючого обов`язки  начальника обласної сільськогосподарської інспекції.  Роботи на місці  йдуть авральними темпами, уже і коробка накрита. Проте невідомо, хто ж спонсорує будівництво. Адже судячи із декларації доходи «молодої сім`ї» Навроцьких в 2014 році склали сукупно 112 тисяч гривень, а в 2015 році, за нашою інформацією, і того менше - всього 46 тисяч. (До речі, заробітну плату пан Навроцький продовжує отримувати, як керівник сільгоспінспекції в регіоні, незважаючи на те, що ця структура уже давно ліквідована). Так що тут аби прожити, а не те що будуватися. Зауважимо, що в подружжя це  буде не єдине житло. Так у дружини Ольги є ще дім в Підволочиську, а також нещодавно подарований окремий будинок розташований на земельній ділянці площею 0,06 га в елітному мікрорайоні Львова.

Колеги  ж пана депутата стверджують, що він постійно бідкається що немає де жити і випрошує  у  влади ще одну квартиру і взагалі будь-яку допомогу. Воно, як кажуть, у «доброго господаря » не пропаде, а у Ромця і подавно.

SDC10947

Сергій Глиба

 

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…