Жителі Микулинців - моляться, а представники партії «Сила людей» з них глузують!

1 45643 6576 474676 121

Стрімко та «епічно» завершилася коротка кар’єра найбільш непрофесійного та провального уряду в історії України. Непрофесійність та схильність до розмов замість справ— це типова ознака функціонерів “Сили людей”. Саме цю політсилу у команді президента і представляв Олексій Гончарук. На тернопільському рівні до цих «якостей» додалась ще більш ганебніша. 

Всі ми пам’ятаємо паніку навколо коронавірусу, коли жителі Микулинців вийшли на протест проти поселення в санаторії «Медобори», евакуйованих із китайського Уханя. Саме в цей час представники партії «Сила людей» у Тернополі  глузували із жителів смт. Микулинці. Замість того, щоб підтримати своїх земляків, представники партії «Сила Людей» хизувались у Фейсбуці аватарками на яких іноземною мовою  подано неоднозначний  напис «Молимось за Микулинці» та схематично подано позначку вірусу. Це відбулось у той момент, коли звичайні мешканці Микулинців молились із священниками за здоров’я своїх дітей біля своїх домівок. 

Глузування з українців започаткував перший номер в списку кандидатів у Верховну раду 2014 року від Сили людей Олексій Гончарук  , коли обіцяв у вересні 2019 року 40 % зростання економіки. Експрем’єр стверджував - “це дуже амбітне, але реалістичне завдання”. 

3251153153 23322311232

Натомість отримали щомісячне падіння промислового виробництва на рівні 5-8%. Податкова та митниця за перші місяці 2020 недобрали близько 18 млрд грн. Фіскали скаржилися на “теплу зиму” і занадто “низьку ціну на газ” для людей. Натомість уряд на початку 2020  запровадив “другу платіжку” на газ, розраховану за незрозумілим принципом. Людей хотіли змусити авансом платити за ненадану послугу. Внаслідок “економічної політики” грошей у скарбниці стало настільки мало, що у уряді Гончарука вирішили навіть відкласти підвищення пенсій. Між тим окремі посадовці держпідприємств таких, як “Нафтогаз”, Укрзалізниця, Укрпошта з легкої руки експрем’єра отримували зарплати у 2-3 рази вищі за зарплату, наприклад, президента США. 

Прем’єр і його економічні міністри назвали президента тугодумом, який “не розбирається в економіці”. Самі ж не показали жодних позитивних змін. Хоча чого можна чекати від міністра економіки, який відкрито назвав себе “дебілом” та стверджував, що не читає книжок, бо вважає читання зайвим.  

Останнім провалом -  стала евакуація українських громадян з Китаю. Замість злагодженої роботи, уряд сіяв паніку. Міністр охорони здоров’я переконувала людей у безпечності і одночасно вийшла майже у “космічному скафандрі” на зустріч з людьми на обсервації. При цьому продовжувала повчати “нерозумний народ”. 

Замість роботи — багато слів, катання на самокаті по кабміну, боротьба за “лайки” у фейсбуці і ролики в ютубі. “Уряд Гончарука”  можна вважати таким собі збірним образом “Сили людей”.  

Така “Сила людей” і “команда Гончарука” “діє” на Тернопільщині. Вже скоро, під час місцевих виборів - ці  “рятівники нації” підуть до нас з вами просити підтримати їхню команду на місцевих виборах.  То ж думай-те, шановні громадяни.

Віктор Бачинський

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

ПОЛІТИЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
Керівник проєкту - Сергій Олещук
Адреса: Бульвар Шевченка, 23, м. Тернопіль
+380636572949 chasopys.te.ua@gmail.com