Труш може стати рекордсменом найкоротшого перебування в кріслі Тернопільського губернатора

90129222 3002028006690379 8181894552643174400 o 1920x1280Після того, як по всій Україні пройшли солідарні акції працівників екстреної медичної допомоги, президент Зеленський зробив “розбір польотів”.

З чого все почалось?

На початку квітня міністр охорони здоров’я України Максим Степанов повідомив, що фельдшери та водії швидкої, так само, як і лікарі, отримають надбавки 300% до окладу. Тобто їм оклади збільшать втричі.

Чи обіцянка була виконана?

Гроші від уряду до медиків не дійшли. Почалась всеукраїнська акція протесту. Звучання сирен “Швидкої допомоги” нагадало чиновникам, що за свої обіцянки треба відповідати. Попереджувальна акція протесту відбулась і в Тернопільській області.

Як відреагував президент Зеленський?

У телезверненні Зеленський заявив: "Ще в середині квітня уряд перерахував кошти для виплат надбавок нашим медикам, які протидіють коронавірусу. Але в окремих регіонах є випадки, коли ці кошти виплачені не були ... Всім головам ОДА я доручаю в найближчі дні повністю погасити заборгованість перед медиками. Наступного тижня ми отримаємо повну інформацію по кожній лікарні і по кожному медпрацівникові про отримання ними заробітної плати та надбавок. У тих регіонах, де будуть невиплати, голови ОДА як мінімум будуть позбавлені зарплат, а, можливо, позбавлені своїх посад".

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

ПОЛІТИЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
chasopys.te.ua@gmail.com