Керівника обласного Держгеокадастру притягнуть до відповідальності

чижЯк стало відомо нашому інтернет-виданню, виконуючого обов`язки начальника Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області Віктора Мартинюка притягнуть до адміністративної відповідальності.

9 грудня його викликають «на килим» до Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини для дачі пояснень з приводу відмови обласного Держгеокадастру у наданні інформації на запит обласного осередку однієї із політичних партій.

Мова йде про те, що пан Мартинюк просто не захотів надати для ознайомлення інформацію про фізичних та юридичних осіб, яким протягом 2014-2016 років роздані земельні ділянки на території Великобірківської селищної ради Тернопільського району, чим грубо порушив Закон України «Про доступ до публічної інформації». Тепер його чекає неприємна подорож до столиці та штраф у розмірі 25-50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (425-850 гривень). У разі, якщо  головний земельник проігнорує «запрошення » до Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради з прав людини,-то його гаманець може «схуднути» ще на 1700-3400 гривень (100-200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян).

Принагідно нагадаємо нашим читачам, що Віктор Мартинюк керує обласним Держгеокадастром з 2014 року, куди потрапив за протекції нинішнього першого заступника голови Тернопільської облради Василя Деревляного (був його водієм). А ще в недалекому минулому у головного земельника,твиявляється, були постійні проблеми з законом, і щоб не попасти за грати, пан Мартинюк пішов на співпрацю з правоохоронцями, тобто став стукачем і отримав псевдо «Чиж». Але про це уже в наступному матеріалі.

Далі буде…

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

ПОЛІТИЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
chasopys.te.ua@gmail.com