«Мери-націоналісти показують приклад, як будувати нову Українську Україну», - професор Петро Масляк

Петро МаслякУкраїнські націоналісти прийдуть до влади, зламають стару систему. Це неминуче.

На Україну очікують великі перетворення. Ще трохи — і тут постане нова система. Кардинальні й швидкі зміни в Україні та її економічний розквіт стануться тільки тоді, коли до влади прийдуть українські націоналісти. І я це бачу на реальних прикладах — Тернопіль, Івано-Франківськ, Хмельницький, де мерами є націоналісти.

Саме так вважає український науковець, доктор наук, громадський діяч, публіцист, письменник та професор Київського національного університету ім.Т. Шевченка Петро Масляк. Ось такі думки професор висловив під час інтерв’ю виданню Вголос.

Сьогодні при владі ті, які сприймають Україну, як кусень сала

Провідна верства — це завжди нечисленний прошарок суспільства: освічені та культурні люди, розумні, національно свідомі. Саме такі мають вести за собою націю. Українська творча еліта має розмовляти українською мовою, писати твори і створювати україномовні фільми. А потім зі свого середовища висунути лідера — національного. А де у нас ця еліта, яка веде за собою націю? У нас наразі при владі лише ті, хто Україну сприймають, як кусень сала. Але вони не думають про Україну, як про свою рідну землю, про свою матір.

Українська альтернатива від мерів-націоналістів

Однак вже є приклади, які дають надію на зміни. Це місцеві політики-націоналісти, які здатні змінити ситуацію на загальноукраїнському рівні. Це мер Тернополя Сергій Надал, мер Івано-Франківська Руслан Марцінків та мер Хмельницького Олександр Симчишин. Вони патріоти і професіонали, компетентні, на ділі, а не на словах показують, як треба керувати. Вони є прикладом керівників, які відстоюють у своїх містах збереження і розвиток справжніх традиційних українських цінностей. Вони можуть стати основою розбудови нової, справді української, України. Такі націоналісти мають бути Президентом, Прем’єром та головою Верховної Ради.

Хочете Українську державу – голосуйте за українців

Не дивлячись на несприятливу геополітичну ситуацію, Україна все ще має шанс стати потужною національною державою у Європі. Державою щасливих, освічених, національно свідомих громадян. Тільки за таких умов наш народ може реалізувати своє вище призначення. Тільки з українцями при владі на своїй Богом даній землі.

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

ПОЛІТИЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
chasopys.te.ua@gmail.com