Віталій Мандзин – "срібний" та "бронзовий" призер літнього чемпіонату світу серед юніорів

manzunЮний спортсмен з Тернопільщини Віталій Мандзин фінішував другим у гонці переслідування серед юніорів на літньому чемпіонаті світу в Брезно-Осрблі. Окрім срібної нагороди на літньому чемпіонаті світу у Словаччині юніор здобув ще бронзову медаль. "Бронзу" Віталій Мандзин виборов у спринті на дистанції 7,5 км. За результатами гонки переслідування на 10 км, перемогу здобув хорватський спортсмен Матія Леговіч (1+0+0+0), "срібло" завоював наш Віталій Мандзин (1+0+2+0), "бронзу" - український біатлоніст Богдан Борковський (1+2+0+2). Четвертим фінішував ще один представник української команди Степан Кінаш (3+0+1+1).