"Нива" на виїзді зіграла в нічию з харківським "Металістом"

nuva22 жовтня в Ужгороді проходив матч 13 туру Першої Ліги України (група А) між харківським "Металістом" та тернопільською "Нивою". Старт поєдинку проходив за ініціативи номінальних господарів.

Харків‘яни до матчу підходили в ролі андердога, а тому стала несподіванкою їх перевага на футбольному полі.  Попри тиск на ворота тернополян, жовто-сині не зуміли реалізувати свої моменти. У тернополян бракувало креативу попереду, у першому таймі було зовсім небагато нагод попереду, які також не завершувались успіхом. По перерві в хід пішли заміни, та зміна схеми гри, поєдинок став цікавішим, команди перехоплювали одна у одної ініціативу, але що "Металісту", що "Ниві" бракувало гостроти в завершальних діях. Як наслідок - безгольова нічия, яка хоч і не влаштовує обидві команди, але є закономірною. Чемпіонат Першої Ліги. 22 жовтня 2023 "Металіст" - "Нива" (0:0). Попередження: Гатала 14‘, Абрамов 21‘, Гомес Феррейра Габрієль 62‘, Волохатий 70‘, Хруставка 76‘, Ісаєнко 82‘. Металіст: Фастов, Абрамов, Бусько, Вернаттус, Гомес Феррейра Габрієль, Ісаєнко, Кобак, Луців, Мораренко, Тепляков, Федорів. Запасні: Шумілов, Горенко, Горяінов, Голубка, Кайдалов, Карпізін, Кисельов, Красніков, Маткобожик, Синчук, Соуза Сантос. Нива: Механів, Танчак, Соколов, Зінь, Демчук, Давидов, Мудрий, Гатала, Волохатий, Малащук, Галадей. Запасні: Жупанський, Хруставка, Бей, Бороденко, Козак, Вольський, Махінка