Мандзій фінішував 13-м на етапі Кубка світу з санного спорту

mandzynУ німецькому Вінтерберзі завершився третій етап Кубка світу з санного спорту. Участь у чоловічому турнірі взяли три українці — Андрій Мандзій, Антон Дукач і Даниїл Марціновський.

35-річний Мандзій перед етапом Кубка світу у Вінтерберзі взяв участь у заїзді Кубка націй. Там він посів друге місце, програвши боротьбу за "золото" латвійцю Каспарсу Рінксу з різницею 0.001 секунди. Натомість у Кубку світу українець у цьому сезоні ще не потрапляв у топ-15 — 18-те місце у Лейк-Плесиді та 16-те у Вістлері. Учасниками третього етапу Кубка світу у Вінтерберзі стали 30 спортсменів. Кожен проводив по два заїзди. У першому заїзді Мандзій показав 12-й результат з часом 52.481 секунди. Однак у другій спробі українець погіршив загальний результат, фінішувавши 17-м (52.381 секунди). Фінальний результат — 1:44.862 хвилини з відставанням у +1.167 секунди від переможця — дозволив Мандзію посісти 13-те місце. Це його найкращий результат на Кубку світу у цьому сезоні. Антон Дукач у першому заїзді став лише 23-м (53.022 сек). Утім, у другій спробі він покращив своє положення (19-й результат — 52.530 сек), посівши загальне 20-те місце з часом 1:45.552 хвилини — його найгірший результат з сезону 2021/22. Ще один українець, Даниїл Марціновський, показав 28-й результат. Перемогу здобув лідер загального заліку Кубка світу Макс Лангенган з Німеччини. Це його четверте особисте "золото" у цьому сезоні. Кубок світу. Вінтерберг. Одномісні сани — чоловіки Макс Лангенган (Німеччина) 1:43.695 хвилини. Домінік Фішналлер (Італія) +0.176. Крістерс Апарйодс (Латвія) +0.182. 13. Андрій Мандзій (Україна) +1.167. 20. Антон Дукач (Україна) +1.857. 28. Даниїл Марціновський (Україна) +3.594. Джерело: Суспільне