Олімпійське літо у Підволочиську

9665651У Підволочиську на центральному міському стадіоні відбувся фізкультурно-оздоровчого захід “Олімпійське літо”.

Спортивна програма включала турнір з дворового футболу на майданчику серед дівчат та хлопців та змагання з дартсу.

В іграх з дворового футболу у старшій віковій групі серед хлопців виступало 6 команд. У запеклих фінальних іграх перемогу святкувала команда “Тай таке”, на другому місці “Буревісник”, треті – “Ну погоді”. У молодшій віковій категорії серед хлопців змагалися 4 команди. Перемогла команда “Барселона”, “Ювентус” – була другою, а “Манчестер сіті” – третє місце. В іграх серед дівчат у турнірі взяло участь 4 команди. Перемогу в серіях пенальті здобула команда “Чіп і Дейл”, друге місце “Біба і Боба”, третє місце “Хуба-Буба”

3 1 333

Не менш запекла боротьба тривала в індивідуальному змаганні з дартсу, в якому взяло участь 19 учасників. Перемогу здобула Гора Катерина, Романюк Катерина та Мондляк Анастасія посіли друге та третє місця відповідно.

145 111

Учасники заходу отримали гарний настрій, позитивні емоції і призи від спонсора. Переможці та призери заходу нагороджені медалями та призами з логотипом Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”.