Тернопільські веслувальники привезли з чемпіонату України сім медалей

34443 имимДві золоті, три срібні та дві бронзові нагороди вибороли тернопільські веслувальники на чемпіонатах України з веслування на байдарках і каное, які нещодавно завершились у місті Дніпро. Про це повідомляють в обласному Управлінні з фізичної культури та спорту.

Після вимушеної перерви, пов’язаної з карантином, проведення національних офіційних змагань з веслування відновилось, відтак у Дніпрі відбулися одразу два чемпіонати України. Насамперед, це особистий чемпіонат України, який мав на меті перевірити стан готовності провідних веслувальників України до міжнародних регат, що були перенесені на вересень-жовтень.

vesluvannia dnipro 17 08 2020 2Лідер тернопільської команди Тетяна Єднак, виборовши бронзову нагороду в байдарці-одиночці та срібну медаль в байдарці-четвірці на 200 метровій дистанції, виконала умови відбору до національної команди України. Відтак, спортсменка готуватиметься до чемпіонату Європи, який заплановано на жовтень в румунському місті Басков.

Бронзову нагороду на 1000 метровій дистанції у складі байдарки-четвірки виборов тернополянин Ярослав Хома, виконавши при цьому норматив майстра спорту України.

Дві золоті та дві срібні нагороди принесла до скарбнички області Іванна Дяченко на чемпіонаті України серед юніорів та молоді до 23 років. Іванна перемогла у байдарці-одиночці на 1000 та 200 метрівці, а срібні нагороди їй дісталися на 500 метрівці та дистанції на відстань 5 кілометрів.

Іванну Дяченко також включено до складу національної збірної, яка візьме участь у міжнародних змаганнях «Олімпійські надії», що пройдуть в угорському Сегеді у вересні.

Усі медалісти чемпіонатів є вихованцями обласної школи вищої спортивної майстерності.

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

ПОЛІТИЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
chasopys.te.ua@gmail.com