Тернопільська «Водна арена» прийняла перші змагання з веслування

vesluvannia ternopil 09 2020 1 1Впродовж минулих вихідних, 26-27 вересня, на базі Центру веслувальних та водних видів спорту «Водна арена Тернопіль» пройшли перші відкриті змагання з веслування на байдарках та каное за Кубок міського голови.

Учасниками регати стали понад 150 юних веслувальників із тринадцяти міст України. Як розповів головний суддя турніру Богдан Балабан, випробувати свої сили на новому веслувальному каналі «Водної Арени» приїхали команди, у кожній з яких було по восьмеро спортсменів, зі Львова, Ковеля, Волочиська, Добротвору, Млинова, Березного, Хмельницького, Рівного, Луцька, Івано-Франківська, Дубна, Бережан. Тернопіль на змаганнях представляли вихованці КДЮСШ з водних видів спорту. Спортсмени виступали у заїздах на байдарках-одиночках та каное-одиночках на дистанціях 200 та 500 метрів.

4555555555555 3433333333333 11

«Ми раді, що в Тернополі вдалося збудувати таку «Водну арену», і що сьогодні нарешті відбулися перші змагання. Хочу запевнити усіх спортсменів, організаторів, що ви назавжди будете в історії нашого міста, тому що є першими їх учасниками, - зазначив міський голова Сергій Надал. - Впевнений, що такі змагання стануть щорічними і традиційними, тому з радістю запрошую усіх вас наступного року знову до нас, до нашого файного міста Тернополя, бажаю усім вам нових здобутків і нових перемог».

Щодо результатів тернополян, то вихованка КДЮСШ з водних видів спорту Ірина Марцюк здобула на цій регаті дві золотих медалі. Виступаючи у байдарці-одиночці, спортсменка посіла перші місця на дистанціях двісті та п’ятсот метрів. А її колега по команді Єлизавета Ліщина на двохсотметрівці стала срібною призеркою, повідомляють в обласному управлінні фізичної культури та спорту.

vidkriti zmagannya z veluvannya na baydarkah ta kanoe na kubok miskogo golovi ternopoli 27 veresnya 2020r 47

vidkriti zmagannya z veluvannya na baydarkah ta kanoe na kubok miskogo golovi ternopoli 27 veresnya 2020r 34

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

ПОЛІТИЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
Керівник проєкту - Сергій Олещук
Адреса: Бульвар Шевченка, 23, м. Тернопіль
+380636572949 chasopys.te.ua@gmail.com