Юна важкоатлетка з Тернопільщини здобула перемогу на чемпіонаті України

daderko vazhka pavlograd 10 2020 1 1У місті Павлограді Дніпропетровської області близько тижня тривав чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 13 років з важкої атлетики, а також Відкритий Всеукраїнський турнір на призи Олімпійського чемпіона Юрія Зайцева.

Звання чемпіонки України виборола на цих змаганнях юна важкоатлетка з Хоросткова Аліна Дадерко. Виступаючи у ваговій категорії 40 кг, з результатом 43 кг у ривку, 50 кг у поштовху і 93 кг у сумі двоборства, спортсменка посіла перше місце та завоювала золоту нагороду. Із цими результатами Аліна встановила два рекорди України – у ривку та у сумі двоборства.

Як зазначають в обласному управлінні фізичної культури та спорту, Аліна Дадерко є вихованкою Хоростківської ДЮСШ імені Миколи Підодвірного.