Визначено найкращих обласного відеоконкурсу «Не лінуйся! Рухайся!» під час карантину

спорт дітиТернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» підбив підсумки відкритого обласного відеоконкурсу «Не лінуйся! Рухайся!» під час карантину, який тривав 1 жовтня до 30 листопада.

Відеоролики, які учасники з різних населених пунктів Тернопілля і навіть з інших областей, надсилали на конкурс, відображали активний спосіб життя дорослих і юних, як на свіжому повітрі, так і у спортзалах та приміщеннях.

А визначалися переможці та призери за результатами голосування на сторінці Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» у соціальній мережі Фейсбук. 

В результаті, найбільше голосів – 1001 лайк – отримала Юрків Оксана (смт Козова), на другому місці Марина Басараб із міста Ланівці із 707 голосами, третьою стала Ірина Плосконос (місто Борщів), відео з якою набрало 441 лайк.

Також, ще одну трійку призерів за умовами проведення відеоконкурсу визначило журі. Ними стали Гордієнко Емілія (с. Ступки, Тернопільський район), Штокалюк Вікторія (с. Дзвиняч, Заліщицький район), Тетяна Хейлик (с. Миколаївка, Петриківський район).

Переможці та призери відкритого обласного відеоконкурсу «Не лінуйся! Рухайся!» під час карантину нагороджені медалями, сувенірною атрибутикою з логотипом «Спорт для всіх» та призами.

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

ПОЛІТИЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
chasopys.te.ua@gmail.com