Біатлоніст з Тернополя Руслан Бригадир – бронзовий призер чемпіонату України у гонці переслідування

brygadyr biatl ukr 12 2020 1Чемпіонат України з біатлону проходить на гірськолижному комплексі «Буковель» в Івано-Франківській області.

Як зазначають в обласному управлінні фізичної культури та спорту, першою нагородою, яку тернопільські біатлоністи завоювали на цих змаганнях, стала «бронза» Руслана Бригадира у гонці переслідування на 12,5 км.

Переможцем у персьюті виявися Артем Тищенко, другим був Тарас Лесюк, а третє місце здобув Руслан Бригадир.

«Віталій Труш, Андрій Доценко, Руслан Бригадир на тому чи іншому відрізку дистанції були претендентами на вакантне третє місце на подіумі. Але заключна стійка розставила всіх на свої місця. Переможцем у цій сутичці став Руслан Бригадир. Денис Насико, відставши від товариша по команді на 7 секунд, задовольнившись четвертим підсумковим результатом», - описує боротьбу за «бронзу» Федерація біатлону України.

Руслан Бригадир - майстер спорту України з біатлону, є учнем обласної ДЮСШ із зимових видів спорту, тренер спортсмена Назарій Бурик, перший тренер Іван Стецюк.