У Тернополі пройшов І фінальний тур чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Вищої ліги

vjleib ternopil zyny 03 2021 1 1Перший тур фінальних ігор чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Вищої ліги сезону 2020-2021 року пройшов у Тернополі.

Участь у іграх, які тривали впродовж трьох днів, взяла тернопільська волейбольна команда «ДСО-ЗУНУ-Динамо». У перший день змагань матч з полтавським клубом «Решетилівка» завершився впевненою перемогою тернополян з рахунком 3:0, - повідомляє Федерація волейболу Тернопільщини.

У другий день «ДСО-ЗУНУ-Динамо» зустрічалась з ВК «Дніпро». Команди зіграли чотири партії. Гравці «ДСО-ЗУНУ -Динамо» вдало стартували у першій партії, обігравши суперника, проте вже у трьох наступних перевага була на боці ВК «Дніпро». Відтак наші волейболісти поступилась з рахунком 3:1

165486885 198462342047364 9190675092410853489 o

А останній домашній поєдинок фіналу чемпіонату України Вищої ліги гравці «ДСО-ЗУНУ-Динамо» завершили перемогою. У третій день змагань, 28 березня, суперниками для тернопільських волейболістів стала ВК «Покуття». Господарі майданчика здолали гостей зі Снятина у трьох партіях.

В підсумку, після І фінального туру ВК «ДСО-ЗУНУ-ДИНАМО» набирає 8 очок, і наразі посідає друге місце в турнірній таблиці і лише 2 очка розділяє їх від ВК «Дніпро», яке на першій позиції.

Фінальний тур пройде з 1 до 4 квітня у м. Дніпро, де і визначиться чемпіон України і учасник Суперліги наступного сезону.