Представник тернопільського «Інваспорту» здобув три медалі на чемпіонаті України з плавання

inva plavannia kotliar 12 2021 1 1У місті Кам’янське Дніпропетровської області відбувся чемпіонат України з плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями зору та розумового і фізичного розвитку.

inva plavannia kotliar 12 2021 1Тернопільський центр «Інваспорт» та ДЮСШІ представляли на цих змаганнях двоє спортсменів - кандидат у майстри спорту Богдан Котляр та першокурсник факультету іноземних мов ТНПУ імені Володимира Гнатюка Сергій Ткачук, повідомляють в обласному управлінні фізичної культури та спорту.

Богдан Котляр здобув на турнірі три бронзових нагороди. Так, спортсмен посів третє місце на дистанціях 50 м на спині (підтвердив норматив кандидата в майстри спорту), 159 м к/п, та 200 м в/с, а на дистанції 100 м в/с був п’ятим.

Результати Сергія Ткачука були такими: 9 місце - 50 м брас, 10 місце - 100 м в/с, 9 місце - 50 м в/с (виконав вперше норматив кандидата у майстри спорту).