Хто з тернопільських біатлоністів увійшов до складу збірної України сезону 2020/2021

brynzak 05 2020 2 1Стало відмо хто з тернополян увійшов до складу збірної України з біатлону на підготовку до сезону 2020/2021.

Як повідомляє Федерація біатлону України, основна збірна складатиметься з 12 спортсменів: 7 чоловіків і 5 жінок. Склади команд:

Чоловіки «А»: Дмитро Підручний, Артем Прима, Антон Дудченко, Сергій Семенов, Руслан Ткаленко, Богдан Цимбал, Тарас Лесюк.

brynzak 05 2020 2В жіночій збірній (Жінки «А») під керівництвом Санітри працюватиме 5 спортсменок: Валя Семеренко, Віта Семеренко, Дар'я Блашко, Юлія Журавок, Катерина Бех.

В команді «Б» працюватимуть 5 чоловіків і 7 дівчат. Очолять команди Микола Зоц і Ілля Лопухов.

Чоловіки «Б»: Андрій Доценко, Артем Тищенко, Віталій Труш, Руслан Бригадир, Роман Боровик.

Жінки «Б»: Надія Бєлкіна, Ольга Абрамова, Анна Кривонос, Яна Бондар, Анастасія Рассказова, Оксана Москаленко.

До розширеного складу команди «Б» також увійшла Ірина Варвинець, яка приступила до тренувань після народження дитини.

Юлія Джима і Олена Підгрушна виявили бажання тренуватись окремо. Однак, остаточне рішення з цього питання буде прийнято пізніше, оскільки на даний момент ведуться перемовини.

Анастасія Меркушина разом із молодшою сестрою Олександрою працюватиме з чоловічою командою «Б», за планом свого батька-тренера Олега Меркушина.

Планується, що перший збір основної команди проходитиме з 1 червня на базі «Західного реабілітаційно-спортивного центру» в Сянках. В свою чергу, команда «Б» збереться з 15 травня в Чернігові.

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

ПОЛІТИЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
chasopys.te.ua@gmail.com