Спортсмен з Тернопілля показав найкращий результат серед українців у лижному двоборстві на юніорському Чемпіонаті світу

1 87150580 864627163960519 3514518248794095616 nНа юніорському Чемпіонаті світу з лижних видів спорту, що триває в німецькому містечку Обервізенталь медалі розіграли двоборці.

За  інформацією «Skijumping. UA», найкращим результатом для української команди на цьому лижному святі молодих спортсменів відзначився кременчанин Віталій Гребенюк, фінішувавши на 33 місці.

Інші представники Тернопільщини в українській збірній показали такі результати: Олександр Шумбарець зайняв 34 місце, Андрій Пилипчук 46-й, Іван Пилипчук - 50 місце серед 53 учасників.

Золоту медаль впевнено виграв норвежець Офтебро, що більш відомий своїми успішними виступами на цьогорічному Кубку світу.