Тернополянин Максим Радик здобув бронзову медаль на чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби

radyk maksym rumunia 06 2022 200Чемпіонат Європи з греко-римської боротьби U17 пройшов в місті Бухарест, що в Румунії.

П’яту медаль для української команди в загальному підсумку і четверту «бронзу» виборов на турнірі борець з Тернополя Максим Радик. Спортсмен виступав у ваговій категорії до 71 кг.

Максим Радик - вихованець КДЮСШ з греко-римської боротьби Тернопільської міської ради та обласної Школи вищої спортивної майстерності, тренується під керівництвом Андрія Телебана та Віталія Ліщинського.

У підсумку на чемпіонаті Європи в Бухаресті кадетська збірна України з греко-римської боротьби на чолі з тренерами Дмитром Шевчуком та Олексієм Лозовим посіла почесне третє місце. Юні борці здобули п’ять медалей.