Жіноча збірна перемогла на Кубці світу

самбоУкраїнська збірна здобула командну перемогу на етапі Кубка світу серед молоді і юніорів, кадетів та дорослих з боротьби самбо. Турнір відбувся днями у Ларнаці на Кіпрі. Як повідомили у Національній федерації самбо, у змаганнях взяли участь представники 14-ти країн.

Доросла збірна виборола 35 медалей, з яких 17 золотих, 7 срібних та 11 бронзових. Серед призерів кубка – представники Західноукраїнського національного університету. Як інформують на сайті навчального закладу, серед спортсменок до 18 років золоту нагороду здобула студентка Фахового коледжу економіки, права та інформаційних технологій ЗУНУ Луцяк Діана. Серед дорослих золота нагорода у Пліш Сніжани у ваговій категорії до 54 кг та Галини Ковальської у вазі до 80 кг. Срібло виборола Куневич Марія у вазі до 59 кг. Бронзу – Луцяк Діана у ваговій категорії до 80 кг. Джерело: Тернополяни