Тернопільські студенти вдало виступили на відкритому чемпіонаті Асоціації гирьового спорту України в Ужгород

gurovuyВ Ужгороді відбувся відкритий чемпіонат Асоціації гирьового спорту України (АГСУ) серед юнаків, юніорів, дорослих і ветеранів, повідомляє Тернопільське обласне відділення КФВС МОН України. Участь у турнірі взяли 160 спортсменів (дівчата, хлопці, чоловіки, жінки), які представляли 15 областей України.

Це учасники з Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Рівненської, Волинської, Хмельницької, Київської, Дніпропетровської, Донецької, Харківської, Запорізької, Чернігівської, Черкаської, Житомирської та міста Києва. У програмі – двоборство, довгий цикл, ривок, естафета та 30 хвилинний марафон з підняття гирі. У складі збірної Тернопільської області на Відкритому чемпіонаті Асоціації гирьового спорту з гирьового спорту виступили тернополяни - вихованці ОДЮСШ з літніх видів спорту. У змаганнях серед юнаків Гурняк Віталій став чемпіоном, а серед юніорів посів третє місце. Віталій є студентом Тернопільського центру професійно-технічної освіти. Друге місце серед юніорів виборов Денис В’юк (студент ТНТУ імені Івана Пулюя), а третє місце здобув Ростислав Гайдош (студент ТНПУ ім. Володимира Гнатюка). За крок від п’єдесталу зупинився Олександр Тарапата (ТНТУ ім. І. Пулюя). Готував спортсменів до змагань тренер-викладач з гирьового спорту Зіновій Кульчицький. Також у складі команди Тернопільської області з особистим рекордом та бронзовою медаллю серед юнаків до 18 років у вазі +74 кг завершив свій виступ дебютант цих змагань, учень 11 класу Збаразької школи №1 Андрій Боднар. У вазі до 74 кг Вадим Карлатян, випускник Бережанського агроколеджу, у двоборстві серед юніорів посів 1 місце, серед чоловіків – третє місце, у довгому циклі виборов перше місце серед чоловіків. Спортсмени представляють Збаразьку ДЮСШ та СК «ГИРЬОВИК». Тренер Петро Багрій.