У Тернополі бігатимуть на підтримку ЗСУ

ozeryanaЗапрошуємо взяти участь у 27-му СИМВОЛІЧНОМУ легкоатлетичному пробігу "Тернопільська озеряна 2023" на підтримку ЗСУ! Загальний старт та фініш учасників - біля пристані (Тернопільський став, парк ім. Т.Шевченка ), орієнтир - Тернопільський Старий Замок.

Також запрошуються ОНЛАЙН учасники які мають бажання взяти участь у Тернопільській ОЗЕРЯНІ пробігши 9 км у своєму місті або країні ( підтвердження дистанції у STRAVA). Кожен учасник ОНЛАЙН чи ОФЛАЙН отримає медаль фінішера. Дистанція змагань: 9 км (навколо Тернопільського ставу). Організаційний збір, видача стартових пакетів: з 8:30-10:30год. Старт: об 11:00 год. Час роботи камери схову: 8:30-14:30 год. Стартовий внесок:
 Вартість стартового внеску становить 250 грн. Вартість стартового внеску для учасників від 12 років 250 грн.(діти до 1 років включно,можуть приймати участь в "Озеряна KIDS").
 Вартість стартового внеску для онлайн учасників 250 грн. Вартість стартового внеску для учасників 65+становить 150 грн. Участь для військових за наявності підтверджуючих документів (БЕЗКОШТОВНА). Оплата на місці! Кошти буде спрямовано на підтримку ЗСУ. Реєстрація відкрита! Форма реєстрації: https://docs.google.com/.../1piEWfRLR2CBkjjvaQ3qBtnI.../edit

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

ПОЛІТИЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
chasopys.te.ua@gmail.com