Тернопільщина отримала нового керівника обласної прокуратури з Львівщини

DSC 1417Заступник Генерального прокурора Ігор Мустеца представив нового керівника Тернопільської обласної прокуратури – Миколу Петришина.

Ігор Мустеца відзначив, що на попередніх посадах Микола Степанович зарекомендував себе як умілий організатор та принциповий керівник. Його професіоналізм, енергія та наполегливість без сумнівів дозволять забезпечити роботу Тернопільської обласної прокуратури на належному рівні.

Микола Петришин подякував за довіру, надану йому цим призначенням, та запевнив, що колектив Тернопільської обласної прокуратури та підпорядковані колективи докладуть максимальних зусиль задля виконання конституційних функцій винятково на найвищому рівні і запит суспільства на порядок буде досягнуто.

Довідково: Микола Петришин народився 1 травня 1990 року у м. Яворів Львівської області. У 2012 році закінчив Національний університет «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», у 2019 році - Національну академію державного управління при Президентові України.

З серпня 2012 року працював на посадах слідчого, старшого слідчого Львівської прокуратури з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Західного регіону України, слідчого в особливо важливих справах слідчого відділу слідчого управління Генеральної прокуратури України, слідчого в особливо важливих справах Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України, проходив службу на посаді військового прокурора Донецького гарнізону, військового прокурора Дарницького гарнізону Центрального регіону України.

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

ПОЛІТИЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
chasopys.te.ua@gmail.com