Обережно, візові аферисти розводять краян!

віза 4434344Жертвою візового шахрая став мешканець Гусятинщини. Він заплатив зловмиснику гроші, а отримав «липову документацію».

Аферист розмістив оголошення в інтернеті про візову підтримку, телефоном запевнив, що все допоможе оформити за відповідну оплату, яку необхідно надати заздалегідь. Як результат – потерпілий перерахував 5 тисяч, документи отримав поштою і зрозумів, що вони підроблені. Телефон шахрая, звісно, зник з мережі.

Правоохоронці наголошують: обирайте завжди перевірені компанії. Для того, щоб агенція мала повне право для здійснення своєї діяльності, вона повинна мати ліцензію. Такий документ видається Міністерством соціальної політики України. Тому наявність ліцензії можна з легкістю перевірити на сайті Міністерства. Окрім того, агенція, яка займається працевлаштуванням за кордоном, повинна мати Свідоцтво про державну реєстрацію або виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців. Цей документ засвідчує, що саме ця агенція має право на здійснення своєї діяльності на території України.

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

ПОЛІТИЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
chasopys.te.ua@gmail.com