На Тернопільщині за розтрату бюджетних коштів і службове підроблення судитимуть заступника керівника ГУНП та директора підприємства МВС

судитимуть 00 1На Тернопільщині за розтрату бюджетних коштів і службове підроблення судитимуть заступника начальника Головного управління Нацполіції у Тернопільській області та директора центральної філії Державного підприємства МВС України у Києві.

Слідством встановлено, що у 2018 році правоохоронець уклав з директором державного підприємства МВС України два договори про надання послуг із супроводження та технічної підтримки програмного забезпечення та вніс неправдиві відомості до актів приймання послуг від виконавця. На підставі укладених договорів й вказаних актів на користь суб’єкта господарювання було перераховано 396 000 грн бюджетних коштів.

В результаті проведених експертиз встановлено, що послуги з оновлення та супроводу програмного забезпечення не надавалися.

Завершено розслідування, повідомляє пресслужба Тернопільської обласної прокуратури.

Прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт за ч. 2 , ч. 3 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України стосовно заступника керівника ГУНП та директора підприємства МВС.

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

ПОЛІТИЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
chasopys.te.ua@gmail.com