Минулої доби рятувальники на Тернопільщині ліквідували дві пожежі господарських будівель.
9 вересня о 16:40 до оперативно-диспетчерської служби Головного управління надійшло повідомлення про пожежу на території садового товариства в селі Петриків Тернопільського району.
Загоряння виникло в приміщенні окремо стоячої господарської будівлі. О 17:04 пожежу локалізували на площі 60 м.кв., а о 17:26 - ліквідували. Вогнем пошкоджено дерев’яне облицювання стін та стелі будівлі на площі 40 м.кв, знищено покриття та перекриття будівлі на площі 60 м.кв. Всього до гасіння від Головного управління ДСНС залучено 3 одиниці техніки та 14 рятувальників.
10 вересня о 01:16 в с. Мечищів Саранчуківської територіальної громади Тернопільського району виникла пожежа господарської будівлі. Вогнем знищено дану будівлю площею 30 м.кв. Під час гасіння врятовано дві суміжні будівлі. Пожежу ліквідовано черговим караулом 7-ї державної пожежно-рятувальної частини 2-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління.
Причини виникнення пожеж та матеріальні збитки встановлюються.