Рекетири з Одеси у тернопільського перевізника вимагали кошти

рекетири грошіОперативники викрили групу з трьох осіб, що вимагали у підприємця, який займається перевезеннями 30 тис грн, погрожуючи йому та родині фізичною розправою і знищенням майна.

За версією слідства, троє одеситів вимагали від тернопільського підприємця 30 000 гривень і в разі несплати коштів обіцяли знищити його майно та погрожували фізичною розправою йому та родичам. Тернополянин звернувся до поліції із заявою про злочин.

При отриманні частини вказаної суми - 10 000 гривень, зловмисників затримали правоохоронці. Вимагачі саме розраховувались на автозаправній станції коштами, одержаними від заявника. Наразі вирішується питання щодо повідомлення про підозру та обрання запобіжних заходів.

Викриття правопорушників проводились за оперативного супроводу працівників Управління стратегічних розслідувань в Тернопільській області ДСР НП України спільно зі слідчими СУ ГУНП в області під процесуальним керівництвом Тернопільської обласної прокуратури, повідомляють у пресслужбі Тернопільської обласної прокуратури.

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

ПОЛІТИЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
chasopys.te.ua@gmail.com