У Збаражі відбувся черговий Міжнародний юнацький турнір з вільної боротьби пам’яті Олександра Короля і Назарія Бойка

vilna zbarazh 09 2022 300Понад дві сотні спортсменів у віковій категорії U-15 із різних куточків України - Києва, Одеси, Харкова, Львова, Чернівців, Сум, Полтави, Івано-Франківська, Хмельницького, Тернополя та інших міст і містечок, а також спортсмени зі Словаччини стали учасниками XVI Міжнародного юнацького турніру з вільної боротьби пам’яті Олександра Короля і Назарія Бойка. Такі змагання впродовж двох днів тривали у Збаражі, на базі місцевого спорткомплексу.

Спортсмени виступали у 11 вагових категоріях. Як повідомляє організатор змагань, тренер Збаразької ДЮСШ, президент ФСК «Чемпіон» Петро Король, спортсмени зі Збаражчини здобули на турнірі 19 нагород. Зокрема, чемпіонами турніру у своїх вагових категоріях стали четверо борців - Михайло Грегоращук, Богдан Смакула, Ілля Вінтонович і Назар Бовтун, шестеро спортсменів  вибороли срібло, і дев’ятеро - бронзові нагороди. Кращим борцем турніру визнаний Олександр Смакула, за кращу техніку боротьби відзначений Назар Бовтун, а за волю до перемоги - бронзовий призер Міхал Завадський зі Словаччини. Відзначились на змаганнях і учасники команди з Борщова. Як інформує директор Борщівської ДЮСШ Руслан Антонюк, Ілля Марчак (в/к 57 кг) та Богдан Коритко (в/к 62 кг) із Скали-Подільської здобули срібні нагороди. «Всім бажаємо міцного здоров’я і подальших перемог. Основної ПЕРЕМОГИ бажаємо воїнам ЗСУ, зокрема тато Богдана Коритка зараз на передовій. Бажаємо їм всім витримки, сили духу, міцного здоров’я і найважливішої ПЕРЕМОГИ в історії не тільки нашої держави, а й світовій історії».