Майже 2 тисячі роботодавців співпрацюють зі службою зайнятості Тернопільщини на засадах рекрутингу

54544444444 6565343232 65Це один із сервісів служби зайнятості, який передбачає ряд посередницьких послуг з підбору персоналу для роботодавців, та вакансій - для шукачів роботи, у тому числі й не зареєстрованих у службі зайнятості, незалежно від віку, статусу, зайнятості (пенсіонерів, студентів, осіб, які працюють та прагнуть змінити місце роботи та ін.). Вони охоче погоджуються на співбесіди з роботодавцями та успішно працевлаштовуються.

Рекрутери працюють з урахуванням індивідуальних потреб кожного з цих клієнтів; організовують різні форми комунікацій зацікавлених у працевлаштуванні сторін.

На засадах рекру́тингу майже 2 тисячі роботодавців співпрацюють зі службою зайнятості Тернопільщини. Цьогоріч фахівці з рекрутингу обласної служби зайнятості опрацювали 2 тисячі 132 пропозиції роботи, 690 резюме та 1400 персональних справ шукачів роботи, відтак допомогли укомплектувати 874 вакансії.

Отож, підприємства зацікавлені саме в рекрутинговій формі співпраці зі службою зайнятості. Така взаємодія дозволяє кадровій службі не витрачати час на пошук та підбір кандидатів з великої кількості бажаючих осіб, оскільки попередня співбесіда проводиться рекрутерами служби зайнятості; зекономити кошти, адже послуги надаються на безкоштовній основі; скористатися додатковими ресурсами служби зайнятості для максимального інформування широкої громадськості; представникам малого бізнесу, при умові співпраці зі службою зайнятості, не обов’язково приймати в штат менеджера з підбору персоналу.

Отож, запрошуємо роботодавців, які мають потребу в працівниках, та шукачів роботи скористатися послугами фахівців з рекрутингу місцевих підрозділів Тернопільської обласної служби зайнятості!

Відділ інформаційної роботи Тернопільського обласного центру зайнятості

 (телефон 23-49-77)

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

ПОЛІТИЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
chasopys.te.ua@gmail.com