Останні новини

Субсидію можна розрахувати самостійно

subsydia kalkulatorСубсидію можна розрахувати самостійно – допоможе електронний калькулятор.

При розрахунку враховуються такі параметри: склад домогосподарства, доходи домогосподарства, площа житлового приміщення (загальна та опалювана), тарифи на комунальні послуги та спосіб їх надання, наявність пільг.

Вхідні параметри об’єднані в 4 групи. Кожна група активується для введення даних відповідною кнопкою: «Загальні відомості», «Доходи», «Тарифи», «Пільги».

Розрахунок субсидії та виведення результатів здійснюється за кнопкою «Розрахувати орієнтовний розмір субсидії».

Загальні відомості

В загальних відомостях вказуються:

кількість мешканців домогосподарства;

загальна площа житла (квартири, будинку);

опалювана площа житла;

кількість поверхів житла;

регіон (область) проживання домогосподарства.

Доходи

В доходах вказуються сумарні доходи за період, який враховується для призначення субсдії.

Можна вказати доходи однією сумою або окремими сумами за відповідними типами доходів для кожного мешканця.

Якщо в мешканця є кілька типів доходів, то можна додати додаткові типи доходів кнопкою «+»

Максимально можна вказати три види доходів для кожного мешканця.

Для всіх доходів треба вказувати суму за попередній рік.

Тарифи

В Тарифах вказуються значення тарифів для кожного типу послуг.

Якщо послуга домогосподарством не використовується, то необхідно зняти ознаку надання відповідної послуги.

При виборі типу опалення «Індивідуальне газове» слід вибрати область для врахування місцевого коефіцієнта для норм споживання газу.

Проект USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні»

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...