Останні новини

Субсидію можна розрахувати самостійно

subsydia kalkulatorСубсидію можна розрахувати самостійно – допоможе електронний калькулятор.

При розрахунку враховуються такі параметри: склад домогосподарства, доходи домогосподарства, площа житлового приміщення (загальна та опалювана), тарифи на комунальні послуги та спосіб їх надання, наявність пільг.

Вхідні параметри об’єднані в 4 групи. Кожна група активується для введення даних відповідною кнопкою: «Загальні відомості», «Доходи», «Тарифи», «Пільги».

Розрахунок субсидії та виведення результатів здійснюється за кнопкою «Розрахувати орієнтовний розмір субсидії».

Загальні відомості

В загальних відомостях вказуються:

кількість мешканців домогосподарства;

загальна площа житла (квартири, будинку);

опалювана площа житла;

кількість поверхів житла;

регіон (область) проживання домогосподарства.

Доходи

В доходах вказуються сумарні доходи за період, який враховується для призначення субсдії.

Можна вказати доходи однією сумою або окремими сумами за відповідними типами доходів для кожного мешканця.

Якщо в мешканця є кілька типів доходів, то можна додати додаткові типи доходів кнопкою «+»

Максимально можна вказати три види доходів для кожного мешканця.

Для всіх доходів треба вказувати суму за попередній рік.

Тарифи

В Тарифах вказуються значення тарифів для кожного типу послуг.

Якщо послуга домогосподарством не використовується, то необхідно зняти ознаку надання відповідної послуги.

При виборі типу опалення «Індивідуальне газове» слід вибрати область для врахування місцевого коефіцієнта для норм споживання газу.

Проект USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні»

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».
Thumbnail Теребовлянський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" спільно з відділом освіти Теребовлянської міської об’єднаної територіальної громади 29 січня провели першість Теребовлянської міської об’єднаної...
Thumbnail Безробітні тернополяни побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, на тему: "1000 та одна ідея для започаткування власної справи".