Останні новини

Проїзд у громадському транспорті Тернополя зросте

marshrutka17У Тернополі набуває актуальності зміна тарифу на проїзд у громадському транспорті.

Днями Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) повідомила, що підприємства електротранспорту більше не отримуватимуть електроенергію за пільговими тарифами.

Це означає, що КП «Тернопільелектротранс» оплачуватиме за електроенергію як звичайний споживач без права на пільгу, наголошують у ТМР.

«Для того, щоб підприємство залишилось і працювало в Тернополі, є два шляхи: перший - це підняття тарифу, а другий - орган місцевого самоврядування повинен шукати кошти у бюджеті для компенсації різниці тарифу, - розповідає директор КП «Тернопільелектротранс» Андрій Мастюх».

Відтак, щоб не було збоїв в роботі громадсько-пасажирського транспорту, перевізники подали розрахунки на тариф у маршрутних таксі у розмірі 4 гривні, а у тролейбусах - 3 гривні. Зазначимо, що електронний квиток у тролейбусах, який вже працює дає можливість людям економити до 10 %.

Питання підвищення вартості проїзду в громадському транспорті Тернополя обговорювалося серед перевізників та населення впродовж року. Та, пропри це, тариф до сьогодні вдавалось втримувати. Тому чи буде змінено тариф на проїзд у громадському транспорті буде розглядатися на засіданні виконавчого комітету.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Після дворічної перерви, впродовж якої фронтвумен гурту Маша Нікуліна встигла взяти участь у проекті "Голос Країни", розвернувши до себе 3 тренерські крісла, Fraskos презентують першу україномовну...
Thumbnail Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека 8 вересня запрошує тернопільські родини на творчу зустріч з  поеткою, дитячою письменницею Ольгою Атаманчук. На Вас чекає лірика для дорослих, загадки,...
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбулась зустріч представників КП «Тернопільелектротранс» із шукачами роботи.
Thumbnail У Тернопільському, Бучацькому, Заліщицькому, Зборівському, Кременецькому, Підгаєцькому та Чортківському районах Тернопільської області є 18 вакансій в освітній галузі: вчитель закладу загальної...
Thumbnail Тернополяни, які шукають роботу, мали гарну нагоду підібрати собі місце праці, побувавши на презентації ТОВ «АТБ-маркет», яку організували фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.
Thumbnail У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі осіб з...
Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...