Останні новини

Проїзд у громадському транспорті Тернополя зросте

marshrutka17У Тернополі набуває актуальності зміна тарифу на проїзд у громадському транспорті.

Днями Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) повідомила, що підприємства електротранспорту більше не отримуватимуть електроенергію за пільговими тарифами.

Це означає, що КП «Тернопільелектротранс» оплачуватиме за електроенергію як звичайний споживач без права на пільгу, наголошують у ТМР.

«Для того, щоб підприємство залишилось і працювало в Тернополі, є два шляхи: перший - це підняття тарифу, а другий - орган місцевого самоврядування повинен шукати кошти у бюджеті для компенсації різниці тарифу, - розповідає директор КП «Тернопільелектротранс» Андрій Мастюх».

Відтак, щоб не було збоїв в роботі громадсько-пасажирського транспорту, перевізники подали розрахунки на тариф у маршрутних таксі у розмірі 4 гривні, а у тролейбусах - 3 гривні. Зазначимо, що електронний квиток у тролейбусах, який вже працює дає можливість людям економити до 10 %.

Питання підвищення вартості проїзду в громадському транспорті Тернополя обговорювалося серед перевізників та населення впродовж року. Та, пропри це, тариф до сьогодні вдавалось втримувати. Тому чи буде змінено тариф на проїзд у громадському транспорті буде розглядатися на засіданні виконавчого комітету.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».
Thumbnail Теребовлянський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" спільно з відділом освіти Теребовлянської міської об’єднаної територіальної громади 29 січня провели першість Теребовлянської міської об’єднаної...
Thumbnail Безробітні тернополяни побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, на тему: "1000 та одна ідея для започаткування власної справи".