Останні новини

Проїзд у громадському транспорті Тернополя зросте

marshrutka17У Тернополі набуває актуальності зміна тарифу на проїзд у громадському транспорті.

Днями Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) повідомила, що підприємства електротранспорту більше не отримуватимуть електроенергію за пільговими тарифами.

Це означає, що КП «Тернопільелектротранс» оплачуватиме за електроенергію як звичайний споживач без права на пільгу, наголошують у ТМР.

«Для того, щоб підприємство залишилось і працювало в Тернополі, є два шляхи: перший - це підняття тарифу, а другий - орган місцевого самоврядування повинен шукати кошти у бюджеті для компенсації різниці тарифу, - розповідає директор КП «Тернопільелектротранс» Андрій Мастюх».

Відтак, щоб не було збоїв в роботі громадсько-пасажирського транспорту, перевізники подали розрахунки на тариф у маршрутних таксі у розмірі 4 гривні, а у тролейбусах - 3 гривні. Зазначимо, що електронний квиток у тролейбусах, який вже працює дає можливість людям економити до 10 %.

Питання підвищення вартості проїзду в громадському транспорті Тернополя обговорювалося серед перевізників та населення впродовж року. Та, пропри це, тариф до сьогодні вдавалось втримувати. Тому чи буде змінено тариф на проїзд у громадському транспорті буде розглядатися на засіданні виконавчого комітету.

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...