Останні новини

Україна імпортує газ з Угорщини

gaz UgorshchynaЗа перший тиждень жовтня з Угорщини для потреб вітчизняних споживачів імпортовано 2,5 млн куб. м газу.

За інформацією Центрального диспетчерського департаменту оператора вітчизняної газотранспортної системи, щодоби з території Угорщини в Україну надходить 0,5 млн куб. м блакитного палива. 

Поставки природного газу за цим напрямком було відновлено 3 жовтня.

Усього з початку року з території Угорщини в Україну надійшло 400 млн куб. м природного газу.

Із січня по вересень цього року за словацьким маршрутом було імпортовано 8,8 млрд куб. м природного газу.

29 травня 2015 року оператори газотранспортних систем України й Угорщини підписали договір про об’єднання транскордонних газопроводів, що дозволить ліквідувати російський «Газпром» з поточних схем взаємодії України з Європейським Союзом.

Станом на травень Україна зрівняла обсяги імпорту газу з Російської Федерації і країн Європейського Союзу.

Повідомляє відділ зв’язків з громадськістю та пресою ПАТ «Укртрансгаз».

 

 

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Моє ім'я Галина звертаюсь до всіх небайдужих!  Милі добрі люди! Всі у кого є серце і у кого є діти, і хто розуміє, що значить втратити кохану дитину - благаю: допоможіть!
Thumbnail У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді триває реєстрація учасників віком 10-15 років в Літній англомовний табір.
Thumbnail За ініціативи Гусятинської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся День відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Сорелі», основною діяльністю якого є...
Тиждень профорієнтації
П'ятниця, 31 травня 2019
Thumbnail Наприкінці навчального року відбувся своєрідний тиждень профорієнтації, який провели фахівці з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзні акції у ЗОШ сіл...
Thumbnail Виїзне засідання клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, відбулося в Ігровицькій ЗОШ.
Thumbnail Із 3 до 14 червня 2019 року в Мультимедійній лабораторії «МедіаСтарт» буде працювати Літній ІТ-табір неповного дня для дітей віком 10-14 років.
Thumbnail Сьогодні переселенець з Донецька Ігор Ющак успішно адаптувався до нових умов життя на Бучаччині Тернопільської області. Проте, кілька років тому усе було інакше…
Thumbnail Восьмикласники Лановецької ЗОШ № 2 побували в 11-й Державній пожежно-рятувальній частині управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.
Thumbnail Мультимедійна лабораторія «МедіаСтарт» оголошує набір дітей на навчальний курс «Робототехніка». На заняттях учасники розвивають технічну творчість, на практиці знайомляться з фізикою та механікою, вчаться розробляти алгоритми та створюють...