Останні новини

Україна імпортує газ з Угорщини

gaz UgorshchynaЗа перший тиждень жовтня з Угорщини для потреб вітчизняних споживачів імпортовано 2,5 млн куб. м газу.

За інформацією Центрального диспетчерського департаменту оператора вітчизняної газотранспортної системи, щодоби з території Угорщини в Україну надходить 0,5 млн куб. м блакитного палива. 

Поставки природного газу за цим напрямком було відновлено 3 жовтня.

Усього з початку року з території Угорщини в Україну надійшло 400 млн куб. м природного газу.

Із січня по вересень цього року за словацьким маршрутом було імпортовано 8,8 млрд куб. м природного газу.

29 травня 2015 року оператори газотранспортних систем України й Угорщини підписали договір про об’єднання транскордонних газопроводів, що дозволить ліквідувати російський «Газпром» з поточних схем взаємодії України з Європейським Союзом.

Станом на травень Україна зрівняла обсяги імпорту газу з Російської Федерації і країн Європейського Союзу.

Повідомляє відділ зв’язків з громадськістю та пресою ПАТ «Укртрансгаз».

 

 

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Кременеччина запрошує на літературно-мистецьку академію з нагоди 115-річчя з Дня народження Уласа Самчука
Thumbnail Тема "Бізнес ідеї 2.0: SMM-менеджмент" зацікавила безробітних тернополян, які побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.
Thumbnail Молодих батьків із дітьми 2-4 та 4-6 років запрошують на родинні заняття з казкотерапії. Під час занять за допомогою казок, вправ та ігор діти розвивають активну пізнавальну діяльність, мислення,...
Thumbnail Лідери учнівського самоврядування шкіл Тернопільського району Ангелівка, Острів, Березовиця, Буцнів, Великі Бірки, Довжанка, Мишковичі, Настасів, Почапинці, Петрики, Великий Ходачків побували на...
Thumbnail Чому людина вирішує стати на шлях підприємця? Це відбувається з різних причин: одних приваблює незалежність, інших – можливість займатися улюбленою справою, а деяких – елементарна відсутність гідної роботи.
Thumbnail Національний центр «Мала академія наук України» проведе Всеукраїнську школу з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін».
Thumbnail В Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у батьківському клубі «Щасливі разом» 6 лютого  о 13.00 відбудеться зустріч «Як харчуватися недорого, повноцінно, збалансовано і укріпити імунітет».
Thumbnail Теребовлянський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" спільно з відділом освіти Теребовлянської міської об’єднаної територіальної громади 29 січня провели першість Теребовлянської міської об’єднаної...
Thumbnail Безробітні тернополяни побували на засіданні Клубу бізнес-подій, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, на тему: "1000 та одна ідея для започаткування власної справи".