Визначено переможців обласного конкурсу «Кращий заклад загальної середньої освіти – 2020»

4444 школа конкурсНа Тернопільщині обрали «Кращий заклад загальної середньої освіти – 2020». Конкурс відбувався у два етапи. Спершу найкращий навчальний заклад обрали на рівні районів, ОТГ, а під час другого етапу журі визначило остаточних переможців.

В обласному етапі конкурсу взяли участь 10 закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів та 28 закладів загальної середньої освіти І-ІІІ й ІІ-ІІІ ступенів. Навчальні заклади оцінювали за такими критеріями: функціонування і дієвість вебсайту закладу, організація освітнього простору, ефективність використання педагогічного потенціалу, забезпечення розвитку матеріально-технічної та навчально-методичної бази відповідно до вимог концепції Нової української школи та співпраця з громадськими інституціями, волонтерські ініціативи тощо.

2 школа 33

Переможців конкурсу нагородив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Труш.

«Ваша професія є надважливою, саме ви формуєте думку та світогляд дітей. Заклади які перемогли стали найкращими в області. Вчителі змогли довершити та удосконалити попередні напрацювання дистанційного навчання в умовах коронавірусу. Я впевнений, що разом ми зможемо подолати всі труднощі й з нового навчального року, у вересні, повернемо дітей за парти, а навчальний процес у звичний ритм», - розповів голова Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Труш.

Відтак перемогу здобули: ЗЗСО I-II ступенів с. Дзвиняч Заліщицької міської ради, ЗОШ I-III ступенів смт Гусятин Тернопільської області та ЗЗСО I-III ступенів Заліщицька державна гімназія. Переможці конкурсу отримали цінні призи та подарунки.

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

ПОЛІТИЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
chasopys.te.ua@gmail.com