У Тернополі відкрили найбільшу в країні Різдвяну шопку

шопка т1У Тернополі у церкві Святого апостола Петра відкрили найбільшу в Україні Різдвяну шопку. Як повідомив семінарист Святослав Караманов, конструкцію монтували 3 дні. Цьогоріч шопку зробили вужчою на 10 метрів, ніж торік. Також зменшили кількість мініатюр і персонажів, пише ФМ.

“Шопка є дещо зміненою. Багатьох деталей немає задля того, аби в храмі помістилося більше людей, відповідно до карантинних вимог. Звичайно, найголовнішими персонажами є поза Ісуса Христа, його мати Марія і праведний Іосиф. Також цікавими є елементи вертепу – провідники нашого народу, які були і провідниками нашої церкви. То є митрополит Андрей Шептицький і блаженніший Патріарх Йосиф Сліпий. Також маємо тут Володимира Великого і Ольгу. В цій шопці ми єднаємо наші українські традиції і прославляємо наших славетних майстрів, які були в Україні”, – розповідає Святослав Карманов.

shopka ternopil 735x375

Діятиме шопка до середини лютого. Подивися на різдвяну конструкцію ви можете за адресою: м. Тернопіль, вулиця Володимира Великого, церква святого апостола Петра.

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

ПОЛІТИЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
chasopys.te.ua@gmail.com