Сергій Надал: «Самоорганізація врятувала Україну у 2014 році, врятує й у 2023»

Надал революція ГідностіМер Тернополя закликав українців до самоорганізації перед загрозою російського вторгнення

Головне. Українцям варто згадати уроки самоорганізації та взаємодопомоги здобуті під час Революції Гідності та у перші роки війни з Росією, щоб зупинити новий масштабний наступ російського агресора, - вважає міський голова Тернополя Сергій Надал.

Цитата. “Під час Революції Гідності, річницю початку якої, ми нещодавно відзначали, Україну врятувала самоорганізація та єдність українців у боротьбі проти зовнішнього ворога. Сьогодні у пам’ять тих, хто загинув за свободу і волю українського народу, ми усі маємо згадати ті уроки єдності, самоорганізації та взаємодопомоги”, - сказав Сергій Надал.

Чому це важливо

Міський голова Тернополя переконаний, що сьогодні загроза для України, як ніколи є великою, і Росія спробує скористатися ситуацією у світі.

“Світ бореться з пандемією. Європа входить в енергетичну кризу через дії Москви. Цією ситуацією намагається скористатися Росія. У Москві знову сподіваються на відсутність в України надійних союзників, на розбрат всередині суспільства. А ми маємо протиставити свою єдність”, - переконаний очільник Тернополя.

Сергій Надал зауважив, що у першу чергу ворог буде сіяти в українському суспільстві страх, недовіру та ворожнечу.

“Перед прямою агресією Москва обов’язково спробує дестабілізувати внутрішню ситуацію. Посіяти страх. Очорнити наші офіційні інституції такі, як самоврядування, влада, армія. У цих умовах увесь народ має діяти так, як ми робили у 2013-2014. Допомагати українській державі встояти. Будь-яку інформацію треба сприймати критично. Якщо вона провокує конфлікт, то ставити запитання: “Кому це вигідно і чи корисно це для України”. Це обов’язок кожного націоналіста”, - сказав Сергій Надал.

Міський голова Тернополя висловив переконання, що кожна зовнішня криза робить українців сильнішими.

“Свого часу засновник ОУН Євген Коновалець сказав: “У вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі перетворюється народ у націю”. Так кожна криза робить нас сильнішою нацією. Коли ворог бачить єдину і сильну націю, здатну боротися за свою державу, то він не наважиться нападати. Тому сьогодні єдність та самоорганізація є нашою головною зброєю проти стотисячної московської орди на наших кордонах”, - наголосив Сергій Надал.

Нагадаємо, керівник Головного управління розвідки Міноброни України Кирило Буданов повідомив, що РФ сконцентрувала понад 92 тис. військовослужбовців біля кордонів з Україною і готується атакувати до кінця січня-початку лютого.

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

ПОЛІТИЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
Керівник проєкту - Сергій Олещук
Адреса: Бульвар Шевченка, 23, м. Тернопіль
+380636572949 chasopys.te.ua@gmail.com