Шахраї полюють на довіру

телефон шахрай 646Ще одна тернополянка повірила що до неї телефонує працівник банку. Шахрай запропонував по телефону збільшити кредитний ліміт на її карті і для цього  випитав особисті дані власниці картки. Жінку не насторожив той факт що додзвонювач хотів знати не тільки її номер, але й термін дії та тризначний CV-код безпеки на зворотному боці картки. Шокував невдовзі зміст повідомлення, бо замість продовження ліміту з рахунку зникло три тисячі гривень. Натомість з’явився борг по кредитці.

Звернемо увагу, що банківські співробітники не мають права запитувати у вас пін-код. Яке б СМС-повідомлення ви не отримали від банку - завжди уважно читайте його зміст. Ніколи не називайте нікому пін-код від вашої карти, а також секретні одноразові коди.

Якщо особа що представилася працівником будь-якого банку,  пропонує вам по телефону допомогти в проведенні якихось дій з картою наполягайте на проведенні їх тільки у відділенні банку.

Не зазначайте в соціальних мережах номер мобільного, прив'язаного до банківської карти, не вказуйте дату народження, адресу та іншу особисту інформацію.

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

ПОЛІТИЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
chasopys.te.ua@gmail.com