Останні новини

Хто очолює виконавчу службу області (продовження)?

87554Ми продовжуємо знайомити наших читачів з діяльністю одного з найбільш одіозних працівників органів юстиції області Андрієм Хічієм.

В першій частині розповіді про нашого «героя» ми вже інформували про його «складний та мозолистий шлях» від простого судового виконавця до керівника виконавчої служби області і про те, які «перепони  здолав» він на цій «тернистій дорозі», починаючи від «спокусників», що «нахабно і цинічно пхали» йому хабарі в кишеню за зняття арешту на що-небудь чи виконання будь-яких інших дій,  безпосередньо пов’язаних з службовою  діяльністю,  і закінчуючи злими дядьками-правоохоронцями та іншими «редісками», які в більшості своїй «не розуміли ну майже альтруїстичних поривів душі щирого і чесного»   службовця такого органу юстиції, як Державна виконавча служба. Це вони хотіли його «витурити» з роботи та відібрати все «нажите непосильною працею» (особливо службову квартиру на вулиці Карпенка, яку вдалося «легенько» приватизувати). Головний радикал країни тут би сказав чітко і влучно про них: «Скотиняки».  

До слова,  в  кар’єрі пана Хічія  все ж таки трапився «неприємний факт»  звільнення з роботи в травні 2016 року. Після цього Андрій Миронович раптом усвідомив, що для суспільства він марний, бо робити нічого не вміє, а головне не хоче. І чогось люди більше не йдуть до нього і не несуть, і навіть не пропонують. Тому після думки в голові, що скоро йому буде «повний капець», Андрій Миронович «знайшов» в собі силу волі, а крім того ще й  потрібну суму та потрібну людину-посередника в особі відомого тернопільського підприємця Ігора В., якого в буремні 90-і пов’язували з бандитським угрупуванням «Юмакс» та вирішив податися на конкурс до Києва на заміщення вакантної посади заступника начальника головного територіального управління юстиції - начальника Управління виконавчої служби. Конкурс цей Хічій звичайно ж виграв, ну ще б не виграти, коли «переживає» за тебе перший заступник міністра юстиції України Наталія Севостьянова (персона теж вельми цікава для журналістських досліджень).

Наразі ж Андрій Миронович вирішив освоїти ще й професію приватного виконавця, яка в цьому році вводиться в дію за новим законодавством, а тому поїхав з початку березня вчитися на курси до столиці. Проте, за нашою інформацією, перший тиждень навчання пан Хічій прогуляв, бо, вочевидь, треба дома вирішити всі «нагальні питання», об’їхати всі структурні підрозділи виконавчої служби (не з пустими ж руками їхати до столиці). Хоча, маючи такий «дах» в міністерстві, впевнений, що «корочку» приватного виконавця Андрію Мироновичу можуть  видати без навчання і екзаменів.

Сергій Сергієнко

P/S. Далі буде

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail «Людство вступило в еру надзвичайно емоційних навантажень. Ми можемо протистояти цьому лише, виховуючи волю, навчившись керувати емоціями і розумно переборювати так звані емоційні стреси». (П.К. Анохін,...
Зимовий табір у бібліотеці
Середа, 02 січня 2019
Thumbnail Не знаєте з ким залишити дитину на зимовик канікулах? Ваші діти в надійних руках - це зимовий денний табір у Тернопільській обласній бібліотеці для молоді. Табір діятиме для дітей віком від 7 до 10...
Thumbnail Щоб допомогти дітям у майбутньому професійному самовизначенні фахівці Чортківської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості зустрілися з вихованцями Родинного дому "Введення" для...
Thumbnail У приміщенні Тернопільського міськрайонного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій для ТОВ «АТБ-маркет».
Thumbnail 1 грудня у м. Бучач відбулася благодійна акція по збору солодощів, яка є частиною масштабного проекту "Миколай про тебе не забуде!", що існує уже 7-ий рік!
Thumbnail Напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості представники соціальних служб, роботодавців, громадських організацій м. Тернополя і...
Thumbnail До виборів президента залишилося зовсім небагато часу і всі політичні сили так чи інакше почали готуватися до чергової дільби нашої країни.
Thumbnail 23 листопада 16:00 на вул. Руська біля «Зеленої церкви» тернополяни провели флешмоб в рамках кампанії «Зупинись, щоб вшанувати!» на підтримку державної ініціативи - Українського інституту національної пам’яті...
Thumbnail Жіночий Клуб «Гармонія» завітав до Байковецької об'єднаної територіальної громади. Виїзне засідання жіночого клубу «Гармонія» Тернопільського міськрайонного центру зайнятості відбулось 22 листопада.