fortuna gif

Останні новини

Хто очолює виконавчу службу області (продовження)?

87554Ми продовжуємо знайомити наших читачів з діяльністю одного з найбільш одіозних працівників органів юстиції області Андрієм Хічієм.

В першій частині розповіді про нашого «героя» ми вже інформували про його «складний та мозолистий шлях» від простого судового виконавця до керівника виконавчої служби області і про те, які «перепони  здолав» він на цій «тернистій дорозі», починаючи від «спокусників», що «нахабно і цинічно пхали» йому хабарі в кишеню за зняття арешту на що-небудь чи виконання будь-яких інших дій,  безпосередньо пов’язаних з службовою  діяльністю,  і закінчуючи злими дядьками-правоохоронцями та іншими «редісками», які в більшості своїй «не розуміли ну майже альтруїстичних поривів душі щирого і чесного»   службовця такого органу юстиції, як Державна виконавча служба. Це вони хотіли його «витурити» з роботи та відібрати все «нажите непосильною працею» (особливо службову квартиру на вулиці Карпенка, яку вдалося «легенько» приватизувати). Головний радикал країни тут би сказав чітко і влучно про них: «Скотиняки».  

До слова,  в  кар’єрі пана Хічія  все ж таки трапився «неприємний факт»  звільнення з роботи в травні 2016 року. Після цього Андрій Миронович раптом усвідомив, що для суспільства він марний, бо робити нічого не вміє, а головне не хоче. І чогось люди більше не йдуть до нього і не несуть, і навіть не пропонують. Тому після думки в голові, що скоро йому буде «повний капець», Андрій Миронович «знайшов» в собі силу волі, а крім того ще й  потрібну суму та потрібну людину-посередника в особі відомого тернопільського підприємця Ігора В., якого в буремні 90-і пов’язували з бандитським угрупуванням «Юмакс» та вирішив податися на конкурс до Києва на заміщення вакантної посади заступника начальника головного територіального управління юстиції - начальника Управління виконавчої служби. Конкурс цей Хічій звичайно ж виграв, ну ще б не виграти, коли «переживає» за тебе перший заступник міністра юстиції України Наталія Севостьянова (персона теж вельми цікава для журналістських досліджень).

Наразі ж Андрій Миронович вирішив освоїти ще й професію приватного виконавця, яка в цьому році вводиться в дію за новим законодавством, а тому поїхав з початку березня вчитися на курси до столиці. Проте, за нашою інформацією, перший тиждень навчання пан Хічій прогуляв, бо, вочевидь, треба дома вирішити всі «нагальні питання», об’їхати всі структурні підрозділи виконавчої служби (не з пустими ж руками їхати до столиці). Хоча, маючи такий «дах» в міністерстві, впевнений, що «корочку» приватного виконавця Андрію Мироновичу можуть  видати без навчання і екзаменів.

Сергій Сергієнко

P/S. Далі буде

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO оголошує додатковий конкурсний набір в рамках Школи місцевого самоврядування DESPRO – 2018.
Презентація ТОВ "АПБ Топаз"
Понеділок, 13 серпня 2018
Thumbnail 10 серпня 2018р. сектором рекрутингу Тернопільського міськрайонного центру зайнятості було проведено презентацію ТОВ "АПБ Топаз", куди були запрошені 6 осіб.
Thumbnail Онлайн-курс «Недискримінаційний підхід у навчанні», розроблений  ГО «Студена» у партнерстві з освітньою платформою EdEra, розповість вчителям, батькам та всім небайдужим про те, як боротись з нерівністю, цькуванням...
Thumbnail На пляжі «Циганка» Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення організував відкритий турнір з пляжного волейболу, у якому взяли участь 4 команди.
Thumbnail В приміщенні Тернопільського міськрайонного центру зайнятості фахівці сектору рекрутингу провели міні-ярмарок вакансій для ФОП Бучний Іван Володимирович та ТОВ «Компаньйон фінанс».
Thumbnail Фітнес клуб “Endorfine” запрошує усіх , хто хоче знати секрети правильного харчування у недільну школу. Ви отримаєте відповіді на питання: 1) що і коли їсти; 2) як їсти і худнути; 3) ідеальний...
Thumbnail Ми всі різні: у нас різні вподобання, ми різні за віком, сімейним станом тощо. Але нас об’єднує те, що всі ми люди емоційні. Що ж робити, щоб емоції були нашими союзниками у житті.
Thumbnail Усіх містян запрошують на ексклюзивний кінопоказ фільму «HUMAN» французького режисера Янна Артюса-Бертрана, який відбудеться у неділю 22 липня у Будинку культури.
Thumbnail Тернопільський міськрайонний центр зайнятості провів міні-ярмарок вакансій на замовлення ТОВ “Тернопільський м'ясокомбінат” та ПРАТ “Тернопільавто”.