fortuna gif

Останні новини

Хто очолює виконавчу службу області (продовження)?

87554Ми продовжуємо знайомити наших читачів з діяльністю одного з найбільш одіозних працівників органів юстиції області Андрієм Хічієм.

В першій частині розповіді про нашого «героя» ми вже інформували про його «складний та мозолистий шлях» від простого судового виконавця до керівника виконавчої служби області і про те, які «перепони  здолав» він на цій «тернистій дорозі», починаючи від «спокусників», що «нахабно і цинічно пхали» йому хабарі в кишеню за зняття арешту на що-небудь чи виконання будь-яких інших дій,  безпосередньо пов’язаних з службовою  діяльністю,  і закінчуючи злими дядьками-правоохоронцями та іншими «редісками», які в більшості своїй «не розуміли ну майже альтруїстичних поривів душі щирого і чесного»   службовця такого органу юстиції, як Державна виконавча служба. Це вони хотіли його «витурити» з роботи та відібрати все «нажите непосильною працею» (особливо службову квартиру на вулиці Карпенка, яку вдалося «легенько» приватизувати). Головний радикал країни тут би сказав чітко і влучно про них: «Скотиняки».  

До слова,  в  кар’єрі пана Хічія  все ж таки трапився «неприємний факт»  звільнення з роботи в травні 2016 року. Після цього Андрій Миронович раптом усвідомив, що для суспільства він марний, бо робити нічого не вміє, а головне не хоче. І чогось люди більше не йдуть до нього і не несуть, і навіть не пропонують. Тому після думки в голові, що скоро йому буде «повний капець», Андрій Миронович «знайшов» в собі силу волі, а крім того ще й  потрібну суму та потрібну людину-посередника в особі відомого тернопільського підприємця Ігора В., якого в буремні 90-і пов’язували з бандитським угрупуванням «Юмакс» та вирішив податися на конкурс до Києва на заміщення вакантної посади заступника начальника головного територіального управління юстиції - начальника Управління виконавчої служби. Конкурс цей Хічій звичайно ж виграв, ну ще б не виграти, коли «переживає» за тебе перший заступник міністра юстиції України Наталія Севостьянова (персона теж вельми цікава для журналістських досліджень).

Наразі ж Андрій Миронович вирішив освоїти ще й професію приватного виконавця, яка в цьому році вводиться в дію за новим законодавством, а тому поїхав з початку березня вчитися на курси до столиці. Проте, за нашою інформацією, перший тиждень навчання пан Хічій прогуляв, бо, вочевидь, треба дома вирішити всі «нагальні питання», об’їхати всі структурні підрозділи виконавчої служби (не з пустими ж руками їхати до столиці). Хоча, маючи такий «дах» в міністерстві, впевнений, що «корочку» приватного виконавця Андрію Мироновичу можуть  видати без навчання і екзаменів.

Сергій Сергієнко

P/S. Далі буде

Погода
Погода у Тернополі
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Новини тернополян

Thumbnail У Козівському районному центрі зайнятості відбувся навчальний семінар для жителів села "Ефективне ведення сільського господарства" за участю в.о. обов’язків начальника відділу агропромислового розвитку Козівської районної...
Thumbnail Команда Благодійного Фонду “MagneticOne.Org” нагородила волонтерів-перекладачів, які долучилися до проекту “Переклад онлайн курсів”.
Thumbnail Впродовж двох днів (26 та 27 квітня 2018 року) ПрАТ «Тернопільський Молокозавод» («Молокія») гостинно відкрив свої двері та надав можливість Тернопільському міськрайонному центру зайнятості провести...
Thumbnail Одним із основних завдань, яке ставить перед собою Фонд соціального страхування України, є надання допомоги потерпілим на виробництві та особам, які тимчасово втратили працездатність.
Thumbnail Служба зайнятості, як державна соціальна установа, постійно тримає в полі зору такі категорії населення, як діти з обмеженими можливостями, діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування,...
Thumbnail Тернополянки Катерина та Вероніка Кондратенко вибороли призові місця на міжнародному турнірі з вільної та жіночої боротьби, що проходив у місті Ковелі, Волинської області.
Thumbnail У Гусятинському районному центрі зайнятості року відбувся навчальний семінар на тему: «Ефективне ведення сільського господарства». У заході взяли участь 14 осіб, серед яких ті, хто цікавиться...
Thumbnail Для учнів 9-10 класу Тернопільської школи-ліцею № 13 фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели виїзне засідання клубу «Час Z» на тему: «Подорож у професійне майбутнє».