На Тернопільщині почастішали випадки загибелі на воді

загибель водаЗ початку року на водоймах Тернопільської області загинули 20 людей, з них 3 неповнолітніх. Такі дані надали в обласному Управлінні ДСНС.

Минулими вихідними правоохоронцями зафіксовано чотири нещасні випадки на водних об’єктах.

Відпочинок на Дністрі став фатальним для 57-річного жителя села Горошова Борщівського району. Чоловік катався на моторному човні та плавзасобом зачепив трос паромної переправи. Під час зіткнення впав у воду та випливти не зміг. Очевидцем трагедії стала односельчанка загиблого, вона повідомила про нещастя старосту села. Наразі тіло чоловіка шукають.

Зайшов у воду назавжди і 34-річний житель села Чернилівка Підволочиського району. Його тіло було знайдено у місцевому ставку. Труп направлено в морг для проведення розтину.

Мертвим з річки Джуринка, що в селі Полівці Чорківського району, рідні витягнули 14-річного хлопця. Підліток пішов відпочивати до водойми, хоча плавати не вмів. Батьки забили тривогу, коли дитина вчасно не повернулася додому. На жаль, хлопця знайшли утопленим.

Про зникнення чоловіка, 1956 року народження, повідомила жителька села Задарів Монастириського району. Чоловік близько обідньої пори вийшов з дому і не повернувся. Поліцейські знайшли зниклого у сільській річці утопленим. Обставини загибелі з‘ясовуються.

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

ПОЛІТИЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
chasopys.te.ua@gmail.com