Наталка Сняданко презентуватиме тернополянам новий роман

7f3799d738d609404047d09c0af21bce38b1e800

Письменниця та перекладачка Наталка Сняданко вирушає до Тернополя на зустріч з читачами та презентацію нового роману «Перше слідство імператриці». На вас чекає розмова про детективи, історію, імператрицю Сіссі, Моцарта, Львів, Відень та літературу загалом.

Зустріч відбудеться 21 жовтня о 19.00 у кластері «Na пошті» (вул. Чорновола, 4).

Новий роман Наталки Сняданко за документальними матеріалами життя і пригод імператорської родини занурює читача в карколомну детективну історію з політичним підтекстом. Додаткової інтриги цій історії надає двоплановість сюжетної розповіді, завдяки якій події середини ХІХ століття несподівано гостро відлунюють у Львові початку третього тисячоліття.

Рідкісну скрипку, на якій грав ще Моцарт, зазвичай за кордон не вивозять. Виняток було зроблено для фестивалю у Львові, але ніхто навіть не припускав, що це стане важливою ланкою у цілому ланцюжку моторошних подій. Несподівано для всіх і самої себе легендарна австрійська імператриця Сіссі успішно розслідує не лише таємничий замах на власного чоловіка, а і цілий ряд інших загадок.

Наталка Сняданко – українська письменниця, перекладачка. За освітою — філолог, закінчила Львівський та Фрайбурзький університети, за фахом — журналіст і перекладач з польської, німецької та російської. Авторка низки книг, серед яких «Охайні прописи ерцгерцога Вільгельма», «Колекція пристрастей, або Пригоди молодої українки», «Синдром стерильності», «Чебрець у молоці» та ін.

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

ПОЛІТИЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
chasopys.te.ua@gmail.com