Як міська влада «роздає» комунальне майно

1242412 23515 листопада минулого року виконавчим комітетом Тернопільської міської ради згідно з прийнятим рішенням та у відповідності до Закону України «Про оренду державного та комунального майна» повинно було бути оголошено про намір передати в оренду майно комунальної власності. Відповідно до цього, фізичні та юридичні особи, які виявили бажання орендувати це комунальне майно, протягом 10-ти робочих днів з моменту опублікування оголошення про проведення конкурсу мали б право подати необхідні документи для участі в ньому. 

3442232 111 88Однак, під час проведення щоденного моніторингу офіційного веб-ресурсу міської ради активісти  встановили, що в порушення Закону України «Про оренду державного та комунального майна» оголошення про проведення конкурсу на сайті було оприлюднене заднім числом   після 29 листопада, тобто після 10-ти денного терміну подачі заяв на участь у конкурсі. Більше того, 3 грудня  на офіційному веб-ресурсі  Тернопільської міської ради вже був оприлюднений проект рішення  про надання в оренду цього ж комунального майна «своїм» визначеним юридичним особам, які начебто «перемогли» у конкурсі. Серед «своїх» виявились сімейний жек «Благоустрій» депутата міської ради, наближеного до міського голови,  Галини Гевко, які претендують на нежитлове приміщення площею 262,4 кв.м. по вулиці 15 квітня,6, а також адвокат Андрій Кукурудза, який, очевидно за «вагомі заслуги»  перед мером вибив для свого бюро приміщення площею 50 кв.м. на вулиці  Назарія Яремчука, 25.

За інформацією нашої редакції, такі махінації з комунальним майном не поодинокі і міські чиновники добре наживаються на таких оборудках, грубо порушуючи чинне законодавство.   Прикро, що місцеві правоохоронці ( ні поліція, ні прокуратура)  не звертають на це уваги, як і не звертають уваги на махінації з землею. Вони, ймовірно, разом з чиновниками  живуть за принципом: ви пишіть собі, пишіть, а ми знаємо своє… Але, як кажуть, все так не буде.

Далі буде…

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

ПОЛІТИЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
chasopys.te.ua@gmail.com