Сергій Надал: День хрещення України-Руси - це один з наріжних каменів творення української нації!

Хрещення Русі 44

Не спімо, биймо у дзвони віри і свободи!

У цей день в українських церквах гарно виграватимуть дзвони Але дослухайтеся уважніше, що вони вам кажуть.

День хрещення України-Руси для нас сьогодні - не просто вікопомна історична подія. Історики та діячі культури сьогодні говоритимуть доволі натхненних і правдивих слів про славний чин Володимира Великого, який справедливо доєднав нас до тогочасної світової культури, з якої постала сучасна Європа.

Ми є частиною цього спадку.Тому вповні з європейськими націями несемо відповідальність за його стан.

День хрещення України-Руси - це один з наріжних каменів творення української нації. Віддаймо належне дохристиянській добі, спадщина якої утворила з племен народи. Але пам'ятаймо, що лише з іменем Христа на вустах і в славу Його було створено усе те, що чому стоїть цивілізований світ.

Биймо на сполох!

Новітні варвари, перевертні і безбожники, уся розпусна нечисть, яку віками стримувала Церква силою своїх молитв, знову суне на нас.

Суне з телевізора, з Інтернету, сичить ліберальною брехнею крізь вуста безбатченків.

Вони вимагають зректися усього того, за що боролися і гинули наші предки. Вони руйнують святе поняття сім'ї. Крадуть душі наших дітей.Глузують над вірянами. Цькують націоналістів.

І вимагають від нас духовних і фізичних збоченнь.

Биймо на сполох!

Не поступимося ані дрібкою наших прав, свобод і обов'язків, заповіданих нам святими отцями , зрошених кров'ю українських мучеників, захистників віри і нації. Не осоромимо їхню пам'ять і не зневажимо їхню жертву!

Кожен віруючий українець має в собі ту незриму силу, дану йому чином хрещення України-Руси. З цілою тою силою він повинен стати до духовного опору на захист української нації і цілого християнського світу.

Станьмо пліч-о-пліч в обороні святої віри і Церкви, як це завжди робили щирі українці, і хай нам Господь помогає.

Слава Україні!

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

ПОЛІТИЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
chasopys.te.ua@gmail.com