Напередодні Дня молоді відзначили кращих молодих представників Тернопілля

11 11222121Напередодні Дня молоді у Тернопільській обласній державній адміністрації відзначили кращих представників молоді краю. Грамоти та символічні подарунки вручив заступник голови ТОДА Віктор Устенко. Також він привітав присутніх з прийдешнім святом і побажав реалізувати усі задумані проєкти й ініціативи.

Як зазначають в облдержадміністрації, за активну громадянську позицію, вірність ідеалам молодих українців, вагомий особистий внесок у розвиток державотворчих процесів та з нагоди Дня молоді нагородили 27 осіб з усіх районів області та міст обласного значення, лідерів молодіжних громадських організацій.

«Молодь – активна складова сучасного суспільства, перед якою відкриті великі можливості. У нас багато молодіжних організацій з якими дійсно хочеться співпрацювати. Тому обласна адміністрація готова підтримувати молодіжні ініціативи й проєкти, а також допомагати у їхній реалізації, адже користь від них неоціненна. Сьогодні молодь займає активну позицію і творить новітню історію України, її культуру. Саме у її руках майбутнє нашої держави», - наголосив Віктор Устенко.

232323

3367767766767

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

ПОЛІТИЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
chasopys.te.ua@gmail.com