Представник Тернопільського «Інваспорту» здобув повний комплект медалей на Кубку України з лижних перегонів

inva andrishyn ukr 16 03 2020 1 1На базі Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України у селі Яворів Львівської області, впродовж трьох днів тривав Кубок України з лижних перегонів серед спортсменів з порушенням слуху.

Від Тернопільського центру та ДЮСШІ «Інваспорт» змагався титулований тернополянин, заслужений майстер спорту України Андрій Андріїшин, який здобув на цьому турнірі повний комплект медалей, зазначають в обласному управлінні фізичної культури та спорту.  Так, у гонці класичним стилем з масовим стартом на дистанції 10 км Андрій Андріїшин завоював золоту нагороду, в індивідуальному спринті вільним стилем на 1,4 км виборов «срібло», а у гонці вільним стилем з інтервальним стартом 8 км отримав бронзову медаль.