Псевдобанкіри викрали кошти з двох платіжних карток

internetДо співробітників Тернопільського районного управління поліції звернулась 64-річна місцева мешканка із заявою про шахрайство. Вона розповіла, що їй зателефонував чоловік, який представився працівником банку і запропонував грошову допомогу. Жінка погодилась й аферист пояснив, що за чим робити. Заявниця виконала усі операції, але грошей не отримала. Жінка пішла до банку і лише там дізналася, що її електронним гаманцем заволоділи сторонні й зняли з двох карток понад 50 тисяч гривень.

 За даним фактом дізнавачі відкрили кримінальне провадження відповідно до ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від трьох до восьми років. Поліцейські вживають заходів, аби встановити особу, причетну до злочину.

Правоохоронці нагадують, як уберегтися від аферистів:
- якщо вам пропонують гроші або розповідають про маніпуляції з вашими картками, покладіть слухавку і зателефонуйте в службу підтримки банку;
- не розголошуйте персональні дані;
- не встановлюйте жодних програм чи застосунків із функціоналом віддаленого доступу;
- під'єднайте SMS-інформування про операції із платіжною карткою.
Пам’ятайте, що банківські працівники ніколи не запитують у клієнтів персональні дані як клієнта банку, так і банківської картки.

НОВИНИ ТЕРНОПОЛЯН

ЕКОНОМІЧНІ НОВИНИ

ПОЛІТИЧНІ НОВИНИ

СУСПІЛЬНІ НОВИНИ

© 2015 Часопис. Новини Тернополя.
Керівник проєкту - Сергій Олещук
Адреса: Бульвар Шевченка, 23, м. Тернопіль
+380636572949 chasopys.te.ua@gmail.com